Дніпровські воднолижники здобули на чемпіонаті Європи 10 медалей (Фото)

Воднолижники з Дніпра вибороли 10 медалей на чемпіонаті Європи у вікових категоріях до 14 та до 17 років.

Про це повідомляє Відкритий із посиланням на Facebook-сторінку Олександра Осипова.

Дніпровські воднолижники здобули на чемпіонаті Європи 10 медалей (Фото) - рис. 1

Змагання проходили в Греції. Збірна команда України, яка складалася з вихованців дніпровської ДЮСШ з воднолижного спорту та вейкбордингу здобула 10 медалей.

Дамір Філаретов – абсолютний чемпіон серед юнаків віком до 17 років. Чотири золоті медалі у фігурному катанні, слаломі, стрибках з трампліну та багатоборстві.

Михайло Михайличенко завоював три срібні медалі серед юніорів до 14 років у фігурному катанні, стрибках з трампліну та багатоборстві.

Марія Попова стала найкращою серед дівчаток до 14 років у фігурному катанні, здобула “срібло” у стрибках з трампліну та “бронзу” у багатоборстві.

У командному заліку серед юніорів до 14 років збірна посіла друге місце у складі Михайла Михайличенка, Марії Попової, Івана Зеленцова та Емілії Дриги.

Раніше ми писали, що яхтсменка із Дніпра Софія Науменко стала одноосібним лідером у Кубках Європи у своєму класі яхт.