Дніпрянин Ренат Басов виборов бронзу кадетського Кубка Європи з дзюдо

В Ризі (Латвія) відбувся кадетський Кубок Європи з дзюдо. Дніпрянин Ренат Басов виборов на ньому бронзу.

Про це повідомляє Відкритий.

У змаганнях, які відбулися 21-22 жовтня, змагалися 309 спортсменів не старших 18 років з 21 країни. Брала участь в змаганнях і кадетська збірна України. “Синьо-жовті” вибороли 8 медалей: 4 срібла й 4 бронзи.

Відзначився й представник дніпровської школи дзюдо. Ренат Басов став бронзовим призером у ваговій категорії до 55 кг. На Кубку Європи дзюдоїст провів 6 поєдинків, в п’яти з них отримав перемоги. В сутичці за бронзу в доданий час Ренат виграв у суперника з Фінляндії Саміра Балаєва.

Дніпрянин Ренат Басов виборов бронзу Кубка Європи з дзюдо

Ще двоє дніпрян зупинилися в кроці від нагороди. Поступилися в бронзових сутичках та фінішували на п’ятих місцях Дмитро Лебідь (-90 кг) та Олег Фесенко (+90 кг).

Всі хлопці – вихованці спортивного клубу “Тайфу Дзюдо”. Зазначається, що вони вперше боролись на офіційних міжнародних стартах.

Дніпрянин Ренат Басов виборов бронзу кадетського Кубка Європи з дзюдо - рис. 1

Нагадаємо, дзюдоїсти та дзюдоїстки Дніпропетровської області вибороли 7 медалей на Чемпіонаті України серед чоловіків та жінок.