Дніпрянка Ярослава Магучих стала чемпіонкою Європи зі стрибків у висоту

Уродженка Дніпра – легкоатлетка Ярослава Магучих впевнено виграла у Стамбулі чемпіонат Європи зі стрибків у висоту серед жінок у закритих приміщеннях.

Про це повідомляє Відкритий із посиланням на директора департаменту молоді та спорту ДніпрОВА Олександра Пшеничникова.

Дніпрянка Ярослава Магучих стала чемпіонкою Європи зі стрибків у висоту - рис. 1

Україну на змаганнях представляли одразу 3 атлетки – Ярослава Магучих, Юлія Левченко та Катерина Табашник.

Ярослава довела свій найвищий рівень та прогнозовано захистила звання чемпіонки континенту. Її результат – 1,98 метра.

Другою стала спортсменка з Нідерландів Брітт Веєрман із результатом 1,96 метра, повторивши національний рекорд своєї країни. Катерина Табашник взяла висоту 1,94 метра та здобула бронзову медаль. Це – перша медаль Катерини на континентальній першості. Юлія Левченко також показала результат – 1,94 метра, але лише з третьої спроби. У результаті вона посіла п’яте місце.

Раніше ми писали, що Ярослава Магучих стала найкращою на етапі Світового легкоатлетичного туру у Словаччині.