Дніпровська спортсменка Ярослава Магучих виграла срібну медаль зі стрибків у висоту на Чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщеннях.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Відділення НОК України в Дніпропетровській області.

Чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщеннях проходить у Шотландії в місті Глазго. У фіналі змагань зі стрибків у висоту серед жінок дніпрянка Ярослава Магучих з результатом 197 см стала срібною призеркою ЧС.

Дніпрянка Ярослава Магучих стала срібною призеркою зі стрибків у висоту на Чемпіонаті світу з легкої атлетики - рис. 1

Це перша нагорода на світовій першості для збірної України та друга для спортсменки з Дніпра після золотої нагороди на чемпіонаті світу у 2022 році.

“Вітаємо Ярославу, її тренерку Тетяну Степанову та всю Україну!”, – йдеться повідомленні.

Золота нагорода дісталася представниці Австралії Ніколі Оліслагерс. Бронзовою призеркою стала Лія Апостоловські зі Словенії.

Співвітчизниця Магучих Юлія Левченко посіла 9-те місце.

Раніше ми писали, що спортсмени з Дніпропетровщини вибороли золото та срібло на чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї.