Дзюдоїсти з Дніпра вибороли три медалі на Кубку Європи в Словенії

Спортсмени з Дніпра здобули на Кубку Європи з дзюдо три нагороди.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Федерацію дзюдо у Дніпропетровській області.

Юніори та юніорки (віковий дивізіон U21, не старше 21 року) 29 й 30 червня змагалися на Кубку Європи у містечку Словень-Градець, що в Словенії. Турнір зібрав 321 учасника з п’яти континентів світу та з 34 країн.

В перший день змагань 3 медалі в скарбничку збірної України U21 поклали троє представників Дніпропетровщини.

Артем Сорочан став чемпіоном у вазі -66 кг. Хлопець провів 5 сутичок і у всіх домінував. Артем виявився сильнішим за суперників з Польщі, Косового, США, Ізраїлю та Сербії.

Дзюдоїсти з Дніпра вибороли три медалі на Кубку Європи в Словенії - рис. 1

Олександр Клепінін виборов бронзу у вазі -60 кг. Цей дзюдоїст у чвертьфіналі поступився майбутньому чемпіону змагань, українцю Назару Віскову. Далі вдало провів втішний турнір, а в поєдинку за бронзу виявився сильнішим за ще одного українця, свого одноклубника Сергія Кіма.

Дзюдоїсти з Дніпра вибороли три медалі на Кубку Європи в Словенії - рис. 2

Аліса Віденєєва стала бронзовою призеркою Кубка Європи U21 у вазі -70 кг. Дівчина провела на словенських татамі чотири сутички, в трьох відсвяткувала перемогу. В поєдинку за бронзу Аліса здолала українку Марію Рицьку.

Дзюдоїсти з Дніпра вибороли три медалі на Кубку Європи в Словенії - рис. 3

Всі медалісти представляють спортивний клуб “Тайфу Дзюдо”.

В підсумку за два змагальні дні Україна виборола 5 золотих, 1 срібну й 6 бронзових нагород та стала найсильнішою командою змагань, випередивши Словенію, Румунію, Німеччину, Угорщину та інші команди.