Дзюдоїст з Дніпра Артем Бубир завоював «бронзу» на турнірі в Анталії

Дніпровський дзюдоїст Артем Бубир виборов «бронзу» турніру світової серії IJF Grand Slam в Анталії.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Федерацію дзюдо в Дніпропетровській області.

Дзюдоїст з Дніпропетровщини Артем Бубир завоював «бронзу» на турнірі в Анталії

З 31 березня до 2 квітня в Анталії проходив турнір світової серії IJF Grand Slam. В змаганнях приймали участь 600 спортсменів із 83 країн світу. В складі збірної України в останній день змагань відзначився дніпрянин Артем Бубир. Спортсмен виборов бронзову нагороду у ваговій категорії -90 кг.

Хлопець переміг суперників із Республіки Маврикії, Франції, Казахстану, Перу. У півфіналі Артем поступився чемпіону світу з Нідерландів Ноелю Ван’Т Енду та зустрівся у поєдинку за «бронзу» зі словацьким спортсменом Петером Зілка.

За 1 хвилину 20 секунд спортсмен організував кидок «учімата» і отримав найвищу оцінку в дзюдо «іппон» та бронзову медаль. Ця нагорода – перша в кар’єрі 21-річного Артема з турнірів серії Великого Шолому. Підготували дзюдоїста Артем Блошенко та Сергій Сінілов. Артем Бубир представляє СК «Дзюдо Дніпро».

Ще однією представницею дніпровського дзюдо на Grand Slam Анталія була Руслана Булавіна (СК «Тайфу Дзюдо»). Дівчина посіла 7 місце у ваговій категорії понад 78 кг.

Збірна Україна виборола на турецькому Великому Шоломі 3 нагороди – «срібло» та 2 «бронзи». Окрім Артема Бубиря відзначилися Дільшот Халматов та Владислав Казиміров. Перший виборов «срібло», а другий «бронзу».