Дзюдоїсти Дніпропетровщини вибороли 10 медалей на кадетському Чемпіонаті України

У Львові провели кадетський Чемпіонат України з дзюдо. За результати змагань спортсмени з Дніпропетровської області виграли 1 золоту, 2 срібних та 7 бронзових нагород.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Федерацію дзюдо Дніпропетровської області.

Це вже другий Чемпіонат України у Львові. В ньому взяли участь 718 спортсменів із 22 регіонів нашої країни.

На кадетському національному чемпіонаті виступають спортсмени не старші 18 років.

Підсумок боротьби для збірної Дніпропетровської області такий:

Золото:

• Доля Дар’я +70 кг. Дівчина виконала норматив майстра спорту України.