Дзюдоїсти Дніпропетровщини вибороли золото та срібло Кубка Європи

У столиці Чехії місті Прага проходив Кубок Європи з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року. В складі збірної України 2 нагороди, золоту та срібну, вибороли спортсмени Дніпра.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу Дніпропетровської федерації дзюдо.

Дзюдоїсти Дніпропетровщини вибороли золото та срібло Кубка Європи - рис. 1

В перший змагальний день срібним призером у вазі до 73 кг став Назар Кулєшов. 19-річний дзюдоїст провів на Кубку Європи аж шість сутичок. На шляху до фіналу він виграв у суперників із Чехії, Швеції, Ізраїлю, Німеччини та Португалії. У фіналі Назар програв оцінкою ваза-арі бельгійцю Зелемхану Батчаєву. Відзначимо, що 5 сутичок із 6 Кулєшов вигравав у доданий час. Тож срібна нагорода для нього на вагу золотої.

Дзюдоїсти Дніпропетровщини вибороли золото та срібло Кубка Європи - рис. 2

Дзюдоїсти Дніпропетровщини вибороли золото та срібло Кубка Європи - рис. 3

Дзюдоїсти Дніпропетровщини вибороли золото та срібло Кубка Європи - рис. 4

Наступного дня у вазі до 90 кг не було рівних нашому Тимуру Валєєву. На шляху до золота він здобув переконливі чисті перемоги у сутичках з чехом, німцем,словаком та литовцем.

Відзначимо, що обидва дніпровськи спортсмени здобули перші офіційні міжнародні нагороди у такому складному для усіх українських атлетів сезоні. Переможці тренуються у спортивному клубі “Тайфу-Дзюдо” під керівництвом Сергія Плієва.

Дзюдоїсти Дніпропетровщини вибороли золото та срібло Кубка Європи - рис. 5

Дзюдоїсти Дніпропетровщини вибороли золото та срібло Кубка Європи - рис. 6

Дзюдоїсти Дніпропетровщини вибороли золото та срібло Кубка Європи - рис. 7

Раніше ми повідомляли, що спорстменка з Кривого Рогу Ірина Пікінер здобула “бронзову” медаль на Чемпіонаті світу з плавання в ластах у Колумбії.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.