Дзюдоїсти Дніпропетровщини вибороли 12 медалей на Кубку України

В Києві пройшов Кубок України з дзюдо. За нагороди боролися майже 300 спортсменів зі всієї країни. 12 медалей завоювали дзюдоїсти Дніпропетровщини.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Федерацію дзюдо Дніпропетровської області.

Кубок України з дзюдо: спортсмени з Дніпропетровщини вибороли 12 медалей

20 квітня в Києві пройшов Кубок України з дзюдо. На татамі зібрались команди з 20 регіонів країни.

За нагороди змагалися майже 300 спортсменів, в тому числі й лідери національної збірної.

Пропустили цей старт лише ті спортсмени, які готуються до травневого Чемпіонату світу.

Дзюдоїсти Дніпропетровщини вибороли 12 медалей на Кубку України - рис. 1

Дзюдоїсти Дніпропетровщини вибороли 12 медалей на Кубку України - рис. 2

За результатами турніру збірна Дніпропетровської області виборола 1 «срібло» та 11 «бронзових» медалей

Віцечемпіоном у ваговій категорії до 73 кг став Олександр Кошляк.

• +78 кг Дар’я Доля.

Серед медалістів національного старту були представники дніпровських спортивних клубів «Тайфу Дзюдо», «Дзюдо 80» та «Дзюдо-Дніпро», а ще вихованець павлоградської школи дзюдо Олексій Кравченко.

Дзюдоїсти Дніпропетровщини вибороли 12 медалей на Кубку України - рис. 3

Раніше ми повідомляли, що юний шахіст із України завоював срібну медаль на турнірі для дітей в Об’єднаних Арабських Еміратах та передав нагороду бійцям дніпровській 93-ї ОМБр “Холодний Яр”.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.