Спортсмени Дніпропетровщини вибороли призові місця чемпіонатів України з дзюдо

Спортсмени і спортсменки з Дніпропетровської області здобули 17 нагород на національних чемпіонатах з дзюдо у двох вікових дивізіонах.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу Федерації дзюдо у Дніпропетровській області.

Спортсмени Дніпропетровщини вибороли призові місця чемпіонатів України з дзюдо - рис. 1

Змагання відбулися 5 та 6 листопада у Києві. Найсильніших визначили в двох вікових дивізіонах: кадетському U18 серед юнаків та дівчат не старше 18 років, та юніорському U21 серед спортсменів не старше 21 року.

В юніорському дивізіоні U21 змагалися 203 учасника з 23 областей. За результатами змагань хлопці-дзюдоїсти Дніпропетровщини були найкращими серед всіх команд, а в загальному медальному заліку (вже разом хлопці й дівчата) збірна Дніпропетровської області посіла II місце, пропустивши поперед себе лише Київ. Загалом спортсмени вибороли 4 «золотих», 2 «срібних» та 4 «бронзових» медалі.

«Золото» здобули  у вазі -60 кг Данило Ларкін, у вазі -81 кг Ростислав Бережний , у вазі -90 кг Тимур Валєєв, у вазі понад 78 кг Маргарита Бєлкова.

«Срібним» призером у ваговій категорії -66 кг став Кирило Іванов, а у дівчат віцечемпіонство оформила у вазі -57 кг Софія Бордінських.

З «бронзою» фінішували у -81 кг Ілля Клименко, у -90 кг Микита Іщенко, у -100 кг Максим Кампільо, та у -70 кг Аліса Відєнєєва.

Ще 7 нагород збірна Дніпропетровської області виборола на кадетському Чемпіонаті України. В цих змаганнях за перемогу боролися 391 учасників з 23 областей країни.

«Срібною» призеркою у вазі -63 кг стала Ольга Терлецька.

«Бронзовими» медалістами стали у -52 кг Вероніка Чернуха, у +70 кг Дар’я Доля, Даніїл Мусін (-50 кг), Владислав Проценко (-60 кг), Дмитро Іванченко(-81 кг) та Микита Тульських (+90 кг).

На 17 листопада заплановано проведення головного в 2022 році старту – Чемпіонату України серед чоловіків та жінок.

Раніше ми писали, що вихованка Криворізької ДЮСШ №2 Ілоні Прокапевнюк отримала звання Заслуженого майстра спорту України.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.