Хет-трик Лукмана та перервана серія «Байєра»: «Аталанта» стала переможцем Ліги Європи

Італійська «Аталанта» вперше в історії здобула перемогу у європейському кубку. У фіналі Ліги Європи підопічні Гасперіні перемогли німецький «Байєр» з рахунком 3:0. Всі голи у складі бергамасків забив Адемола Лукман.

Про це повідомляє Відкритий.

Матч пройшов на стадіоні «Авива Стэдиум» у Дубліні. Фантастична атмосфера великого футболу зарядила колективи, які з перших хвилин обмінювалися небезпечними моментами.

На 8 хвилині команди обмінялися невдалими розіграшами кутових, а вже на 12 хвилині всіх шокував Лукман. Гравець Аталанти  вибіг з-за спини захисника і відправив м’яч у сітку після передачі з правого флангу.

Італійці краще підлаштувалися під суперника та зуміли перехопити ініціативу. Вони більше часу проводили з м’ячем та створювали небезпечні моменти. Взяття воріт також не заставило себе довго чекати.

На 26 хвилині все той же Лукман чудово розібрався біля штрафного із захистом і пробив в дальній кут без шансів для голкіпера Байєра. 2:0! Команди пішли на перерву за комфортної переваги італійців.

У перерві Хабі Алонсо зробив заміни, спрямовані на більш атакувальний стиль гри Це допомогло з перших хвилин гравцям німецької команди забрати м’яч собі та створювати небезпечні моменти.

До 60 хвилини у гравців Байєра вдавалося утримувати суперників на своїй половини поля, а після цього Аталанта почала нав’язувати свою гру.

Найбільш активним був герой матчу Лукман, який не давав відпочивати захисникам німецького колективу.

Бергамаски зробили все, щоб відсунути гру від своїх воріт. Завдяки замінам Гасперіні зрештою їм це вдалося зробити.

Під кінець гра вирівнялася. Команди обмінювалися небезпечними моментами. Гравці Аталанти дочекалися поки суперники великими силами підуть в атаку і скористалася цим, аби зняти всі питання щодо переможця зустрічі.

Нестримний Лукман обіграв захисника у штрафному і точним ударом поклав м’яч у сітку воріт суперників, оформивши хет-трик.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Аталанти з рахунком 3:0. Вона перервала 51-матчову безпрограшну серію Байєра. Бергамаски стали першим італійським колективом, який завоював кубок Ліги Європи.