Кікбоксер з Дніпра став срібним призером Європейських ігор

Дніпрянин Тимур Бриков здобув срібну нагороду на Європейських іграх у Польщі.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Національний олімпійський комітет України.

Кікбоксинг вперше був представлений на Європейських іграх і вперше у фіналі цієї дисципліни змагався українець.

Дніпрянин Тимур Бриков став віцечемпіоном у розділі фул-контакт у ваговій категорії до 75 кг.

На шляху до другої сходинки 27-річний кікбоксер переміг Яакко Хаанпаа з Фінляндії (3:0) та Александара Коновалова з Сербії (3:0) а у фіналі поступився чемпіону світу грузину Луці Шонія (0:3).

«Вітаємо зі срібним здобутком нашого спортсмена, його тренерів та усю збірну, пишаємося!», – йдеться на сторінці НОК.

Кікбоксер з Дніпра став срібним призером Європейських ігор - рис. 1

У завершальний день змагань Україна має 41 нагороду у своєму активі та займає третю сходинку у медальному заліку.

Кікбоксер з Дніпра став срібним призером Європейських ігор - рис. 2

Раніше ми писали, що дніпрянка Ярослава Магучіх стала бронзовою призеркою Діамантової ліги.