Криворіжанка Ірина Пікінер виборола “бронзову” медаль на Чемпіонаті світу в Колумбії

Спорстменка з Кривого Рогу Ірина Пікінер здобула “бронзову” медаль на Чемпіонаті світу з плавання в ластах у Колумбії.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Федерацію підводного плавання та підводної діяльності України.

Криворіжанка Ірина Пікінер виборола "бронзову" медаль на Чемпіонаті світу в Колумбії - рис. 1

Ірина Пікінер

На змаганнях, що проходили у колумбійському місті Калі, Ірина Пікінер посіла третю сходинку п’єдесталу пошани за результатами запливу на 200 метрів.

Загалом збірна України дуже гідно виступила на цьому чемпіонаті світу – 4 золоті, 2 срібні та 3 бронзові медалі. У результаті – третє місце у загальнокомандному заліку.

Раніше ми писали, що легкоатлетка з Дніпра Ярослава Магучих здобула срібну медаль на чемпіонаті світу зі стрибків у висоту, що проходив у місті Юджин (штат Орегон, США). Її результат – 2,02 метри.