Метальник молота з Дніпра Михайло Кохан здобув бронзу на Олімпіаді в Парижі
Дніпровський легкоатлет Михайло Кохан завоював бронзову медаль Олімпійських Ігор в Парижі. У фіналі метання молота він показав третій результат у 79, 37 метра.
Про це повідомив очільник НОК України у Дніпропетровській області Михайло Кошляк, передає Відкритий.
Сьогоднішній успіх Ярослави Магучіх в легкій атлетиці підтримав дніпрянин Михайло Кохан. За результатами змагань у найкращій спробі (другий за ліком) він кинув молот на 79.39 метра, завоювавши бронзову медаль Олімпійських Ігор у Франції.
Лише двоє спортсменів показали вищі результати. Ітан Кацберг із Канади взяв золото з результатом 84.12 метра, а срібну нагороду завоював Бенце Халас з Угорщини із показником 79.97 метра.
«Михайло Кохан виборює бронзу на Олімпіаді в Парижі! Вітаю Михайла, його тренерів Сергія Кохана та Юрія Пастухова, всіх уболівальників. Це неймовірний вечір для олімпійської родини України та Дніпропетровщини. Михайло стає другим метальником молота в історії України, хто має олімпійську медаль. Це дуже круто! Пишаємось!» – написав Михайло Кошляк.
Зазначимо, що Михайло Кохан вже вдруге в кар’єрі виступав у фіналі Олімпіади. У Токіо він зупинився за крок від медалі, посівши четверте місце.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.
Теги: Михайло Кохан, новини Дніпра, олімпійські ігри, спорт