Плавець з Дніпра Олександр Желтяков виграв друге “золото” на юніорському чемпіонаті світу

Спортсмен з Дніпра Олександр Желтяков здобув другу золоту нагороду на чемпіонаті світу серед юніорів з плавання.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Спортивну школу олімпійського резерву з плавання СК “Метеор”, м. Дніпро.

Чемпіонат світу проходить в ізраїльській Нетанії. На дистанції 200 метрів на спині Олександр Желтяков став першим з результатом 1:56,13. Це новий рекорд України. Окрім нагороди він завоював вже другу ліцензію на Олімпіаду-2024 у Парижі. Дніпрянин виконав олімпійський норматив на дистанціях 100 та 200 метрів на спині.

У своєму активі підопічний тренера Олександра Куліка має три медалі на дистанціях на спині: “золото” на 100 та 200-метрівках та “срібло” на 50-метрівці.

У медальному заліку національна збірна України ділить із Боснією та Герцеговиною четверте місце.

Плавець з Дніпра Олександр Желтяков виграв друге "золото" на юніорському чемпіонаті світу - рис. 1

Раніше ми писали, що дніпровська легкоатлетка Ярослава Магучіх здобула золоту нагороду на етапі Діамантової ліги.