Спортсмен з Дніпра став чемпіоном світу з плавання серед юніорів та здобув ліцензію на Олімпійські ігри-24 у Парижі.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Національний олімпійський комітет України.

Чемпіонат світу з плавання серед юніорів проходить у Нетанії (Ізраїль). Дніпрянин Олександр Желтяков здобув золоту нагороду, пропливши дистанцію у 100 метрів на спині за 53.73 секунди.

Окрім першого місця, він виконав олімпійський норматив, отримавши ліцензію на змагання у Парижі в 2024 році. Також 17-річному спортсмену вдалося вдалось оновити дорослий і юніорський рекорди України.

Нагадаємо, що в липні вихованець Олександра Кулика став дворазовим чемпіоном Європи серед юніорів на дистанціях 100 та 200 м на спині, а також завоював срібло на 50-метрівці. Він був визнаний Експертною комісією НОК найкращим юним спортсменом другого місяця літа в Україні.

“Вітаємо новоспеченого чемпіона і його тренера, пишаємося вами та бажаємо успішного продовження змагань у Нетанії”, – йдеться в повідомленні НОК.

Золота медаль, ліцензія на Олімпіаду та новий рекорд: плавець з Дніпра став чемпіоном світу серед юніорів - рис. 1

Раніше ми писали, що дніпровська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх здобула “золото” на етапі Діамантової ліги.