Поліцейські Дніпропетровщини здобули нагороди у змаганнях з рукопашного бою

Поліцейські Дніпропетровщини вибороли дві нагороди на олімпіаді з рукопашного бою між правоохоронцями України.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу поліції Дніпропетровщини.

Поліцейські Дніпропетровщини здобули призи у змаганнях з рукопашного бою

Нещодавно у Києві пройшли змагання з рукопашного бою між правоохоронцями. Загалом в них взяли участь 180 поліцейських з різних областей України.

За результатами олімпіади правоохоронці з Дніпропетровщини здобули 2 призових місця:

• Поліцейські головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області вибороли ІІІ місце у категорії “Дозований контакт”;
  • Оперуповноважений сектору кримінальної поліції ВП № 1 Дніпровського районного управління лейтенант Єгор Набока посів І місце у ваговій категорії до 65 кг, а також був нагороджений дипломом “За кращу техніку”.

“Вітаємо правоохоронців Дніпропетровщини з перемогами у гідній боротьбі на чемпіонаті України! На змаганнях вони продемонстрували силу духу, міць та волю до перемоги”, – йдеться у повідомленні.

Раніше ми писали, що українські дзюдоїсти за 2 дні вибороли в Європі 25 медалей.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.