«Реал» Мадрид завоював 15-й в історії кубок Ліги Чемпіонів

Мадридський «Реал» у фіналі Ліги Чемпіонів переміг дортмундську «Боруссію» з рахунком 2:0.

Про це повідомляє Відкритий.

Гра відбулася у Лондоні на стадіоні Вемблі. Команди підійшли до фінального протистояння без кадрових втрат.

Стартові склади:

Боруссія Дортмунд: Кобель, Раєрсон, Гуммельс, Шлоттербек, Матсен, Джан, Забітцер, Санчо, Брандт, Адеємі, Фюллькруг.

Реал Мадрид: Куртуа, Карвахаль, Рюдігер, Начо, Менді, Вальверде, Камавінга, Кроос, Беллінгем, Родріго, Вінісіус.

Стартові хвилини матчу пройшли без гострих моментів. Німецький гранд зумів сповільнити гру і вибудував потужну лінію оборони біля власних воріт.

На 21 хвилині стався найгостріший момент біля воріт іспанців у першій половині. Адеємі виходив на ворота Реала, обіграв Куртуа, але Карвахаль і Рюдігер підстрахували голкіпера. До кінця першого тайму команди обмінювалися атаками, однак вони не принесли бажаного результату.

В другому таймі мадридський «Реал» почав перехоплювати ініціативу. Підопічні Карло Анчелотті довго не могли призвичаїтися до суперників та вскрити важку лінію оборони. Переважно мадридці контролювали м’яч і були за крок до взяття воріт.

Переламною у зустрічі стала 74 хвилина. Саме тоді «Реал» повів у рахунку. Після кутового Данієль Карвахаль на ближній штанзі замкнув навіс Тоні Кроса.

Брак часу та незадовільний рахунок змусили тренера «Боруссії» випустити на заміну двох нападників, оголивши захисну лінію.

План мав спрацювати, однак на 82 хвилині Джуд Беллінгем скористався грубою помилкою Маатсена на своїй половині поля. Англієць віддав передачу на Вінісіуса, а той поклав м’яч у ворота, знявши питання щодо переможця зустрічі.

Наприкінці матчу Фюллькруг спромігся забити у ворота Куртуа, однак раніше був зафіксований офсайд. Після цього довести гру до завершення виявилося не складно.

Фінальний свисток зафіксував перемогу мадридського «Реалу» з рахунком 2:0. Іспанський клуб в 15-й раз у своїй історії завоював кубок Ліги Чемпіонів, що є абсолютним рекордом.