Шашист з Кам’янського здобув “золото” на Чемпіонаті Європи

Майстер спорту з шашок Андрій Блоха із Кам’янського став переможцем Чемпіонату Європи з шашок-100.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на сайт Федерації шашок України.

Зазначається, що змагання проходило серед молоді до 27 років. Українець здобув золоту медаль завдяки найкращим додатковим показникам серед квартету учасників.

В змаганнях взяв участь ще один гравець з Кам’янського Іван Суров. На цих змаганнях він посів четверте місце через програш тай-брейкової боротьби.

Чемпіонат проходив у польському місті Юлінек неподалік від Варшави з 19 до 24 березня 2023 року.

Шашист з Кам'янського здобув "золото" на Чемпіонаті Європи

Раніше ми писали, що двоє спортсменів з Кривого Рогу на Дніпропетровщині вибороли срібні медалі на чемпіонаті Європи з кульової стрільби з пневматичної зброї серед юніорів.