СК “Дніпро-1” на останніх секундах вирвав перемогу в Лізі конференцій і зберіг шанс на вихід у плей-офф

СК “Дніпро-1” на виїзді переміг ліхтенштейнський “Вадуц” у матчі 4-го туру групового етапу Ліги конференцій сезону 2022/23 з рахунком 2:1.

Про це повідомляє Відкритий із посиланням на ТСН.

СК "Дніпро-1" на останніх секундах вирвав перемогу в Лізі конференцій і зберіг шанс на вихід у плей-офф - рис. 1

Рахунок на 24-й хвилині відкрив Амаш, який сильно пробив зблизька і голкіпер не зміг дістати м’яч. Господарі відповіли за шість хвилин – Ельмін Растодер відгукнувся на пас у штрафному майданчику і ударом вразив правий нижній кут воріт.

На 62-й хвилині Артем Довбик посличив пас від Олександра Пихальонка, вийшов один на один і забив. Але у момент прийому м’яча він був у положенні “поза грою”, і гол не зарахували.

Але вже в додатковий час другого тайму Довбик все ж таки відзначився голом. Володимир Танчик навісив на штрафний майданчик, де Артем вразив ворота суперників, встановивши остаточний рахунок.

У ході групового турніру Ліги конференцій “Дніпро-1” поступився А3 (0:1), на Кіпрі перемог “Аполлон” (3:1), потім зіграв унічию з “Вадуцем” (2:2).

Наразі “Дніпро-1” посідає друге місце у групі набравши 7 очок. На першому місці йде А3 (9 очок), на третьому “Аполлон” (4 очки), замикає групу “Вадуц” із двома очками.

27 жовтня “Дніпро-1” зустрінеться з “Аполлоном”, а “Вадуц” – з А3.

Раніше ми писали, що дніпрянка Єлизавета Литвиненко здобула “бронзу” на чемпіонаті світу з дзюдо.