Спортсменка з Дніпра Анна Рижикова виборола 3 місце з бігу на 400 метрів з бар’єрами на «Діамантовій лізі».

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на НОК України у Дніпропетровській області.

У неділю, 19 травня, в Марракеші (Марокко) відбувся етап «Діамантової ліги».

Представниця України Анна Рижикова пробігла дистанцію 400 метрів з бар’єрами за 55.06 секунди, що на 0.77 секунди більше за попередній найкращий результат сезону. Це дозволило їй фінішувати третьою.

Обігнати Рижикову вдалося спортсменкам з Ямайки – Расселлу Клейтону (53,98 сек) та Шіян Селмон (54.27 сек).

Для дніпрянки – це перший подіум на рівні «Діамантової ліги» з червня 2022 року.

Спортсменка з Дніпра з особистим рекордом сезону здобула «бронзу» на етапі «Діамантової ліги» - рис. 1