Ярослава Магучих з Дніпра перемогла у фіналі Діамантової ліги зі стрибків у висоту. Це третя поспіль перемога спортсменки на цьому турнірі.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Відділення НОК України в Дніпропетровській області.

Олімпійська чемпіонка Ярослава Магучіх з першої спроби стрибнула 1.97 м. Її суперниця Нікола Оліслагерс з Австралії теж взяла 1.97 м, але витратила на це дві спроби.

Третьою закінчила змагання українка Ірина Геращенко, яка показала результат 1,92 м.

Таки чином, дніпрянка Ярослава Магучіх втретє поспіль виграла фінал Діамантової ліги зі стрибків у висоту.

“Команда Відділення НОК України у Дніпропетровській області та його голова Михайло Кошляк щиро вітають спортсменку Ярославу Магучіх та її тренерку Тетяну Степанову з перемогою у фіналі Діамантової ліги в Брюсселі!”, – йдеться в повідомленні.

Стрибунка у висоту Ярослава Магучіх з Дніпра виграла третю Діамантову лігу поспіль - рис. 1

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.