Владислав Москвич із Дніпропетровщини виборов бронзу Кубка Європи з дзюдо

Дзюдоїст із Дніпропетровщини Владислав Москвич здобув бронзову медаль Кубка Європи в Каунасі.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Facebook-сторінку Дніпропетровської обласної Федерації дзюдо.

В литовському Каунасі 25-26 травня проходив Кубок Європи з дзюдо серед спортсменів до 21 року. За перемогу боролися 253 учасники з 13 країн світу.

За два змагальні дні українські дзюдоїсти вибороли 17 медалей (7 золотих, 3 срібних й 7 бронзових) та посіли загальнокомандне 1 місце в медальному заліку.

В скарбничку України свою нагороду поклав й уродженець Дніпропетровщини Владислав Москвич. Він виборов бронзу у ваговій категорії до 100 кілограмів.

Владислав Москвич з Дніпропетровщини виборов бронзу Кубка Європи з дзюдо

На литовських татамі спортсмен провів три сутички, у двох з яких взяв гору. Зокрема – у поєдинку за бронзову медаль він здобув перемогу “іппоном” над латвійським дзюдоїстом Даніілсом Громовсом.

Бронза на Кубку Європи в Каунасі стала першою міжнародною медаллю в кар’єрі Владислава. Молодому спортсмену 19 років, він тренується під керівництвом Віталія Харламова й Сергія Плієва.

Також під час Кубка Європи проходить відбір на чемпіонат Європи з дзюдо у віковому дивізіоні U21. Ці змагання відбудуться в Таллінні (Латвія) 5-8 вересня.

Нагадаємо, скелелазка з Дніпра Дар’я Ткачова перемогла на молодіжному Кубку Європи в Італії.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.