Спортсменка з Дніпра виграла молодіжний Кубок Європи зі скелелазіння

Скелелазка з Дніпра Дар’я Ткачова перемогла на молодіжному Кубку Європи в Італії.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Відділення НОК України у Дніпропетровській області.

19-річна Дар’я Ткачова не тільки виборола золоту медаль, а й встановила у фінальному забігу новий жіночий національний рекорд на 15-метровій еталонній трасі. Вона подолала дистанцію за 7.68 секунд.

Спорцменказ з Дніпра виграла молодіжний Кубок Європи

Другий етап Кубка Європи зі скелелазіння у дисципліні «швидкість» проходив у Меццоломбардо (Італія).

Збірна команда України на цих змаганнях посіла друге місце.

«Відділення НОК України у Дніпропетровській області та голова Відділення Михайло Кошляк вітають Дар’ю Ткачову та її тренера з перемогою у змаганнях»,  – зазначили у відділенні НОК.

Нагадаємо, що раніше дніпровська спортсменка Єлизавета Губарева здобула срібну нагороду на етапі Кубка Світу зі спортивної гімнастики в окремих видах багатоборств.