Як у Дніпрі пройшов всеукраїнський проєкт «Do like Olympians»
У Дніпрі в межах всеукраїнського проєкту «Do like Olympians» для вихованців спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи з художньої гімнастики організували зустріч з призером Олімпійських ігор Олегом Ликовим.
Чоловік п’ять разів брав участь в Олімпійських змаганнях і привіз для України не одну медаль. Тепер він на всеукраїнському проєкті заохочує дітей до спорту.
Детальніше про те, як пройшов захід, дивіться в сюжеті Відкритого.
Журналіст: Даниїл Ніколаєнко
Оператор: Ілля Кононов
Підписуйтеся на наш Youtube-канал! Там на вас чекає ще більше відео.
Теги: новини Дніпра, спорт, спортсмени