Збірна України зіграла внічию з Бельгією та покинула Євро-2024

Збірна України зіграла внічию із Бельгією 0:0. Цього результату не вистачило підопічним Сергія Реброва, щоб зберегти шанси на прохід до наступної стадії Євро-2024.

Про це повідомляє Відкритий.

Матч пройшов на стадіоні МХП-Арена у Штутгарті.

Збірна України зіграла внічию з Бельгією та покинула Євро-2024 - рис. 1

Фото Андрія Ющака

Склади команд на гру

Україна: Трубін – Тимчик, Забарний, Сваток, Матвієнко, Миколенко – Шапаренко, Бражко, Судаков – Яремчук, Довбик.

Запасні: Бущан, Лунін, Конопля, Таловєров, Сидорчук, Степаненко, Ярмоленко, Малиновський, Мудрик, Циганков, Зінченко, Зубков, Бондар, Ванат, Михайличенко.

Бельгія: Кастельс – Кастань, Фас, Теат, Вертонген – де Брейне, Онана, Тілеманс – Доку, Лукаку, Троссар.

Запасні: Камінскі, Сельс, Дебаст, Карраско, Вранкс, Де Кетеларе, Мангаля, Бакайоко, Опенда, Вермерен, Де Кюйпер.

Збірна України зіграла внічию з Бельгією та покинула Євро-2024 - рис. 2

Сергій Ребров виставив зі старту двох нападників та вибудував гру у 5 номінальних захисників.

Українці першими провели небезпечну атаку на ворота бельгійців загалом почали високо пресингувати суперників під час позиційного розіграшу. На 20 хвилині небезпечний момент створив Роман Яремчук, але врятував ситуацію голкіпер  Кастелс.

На 33 хвилині небезпечний момент був у Бельгії. Де Брюйне прямим ударом зі штрафного спробував упіймати зненацька Трубіна, але, на щастя, не влучив у площину капітан бельгійців.

Наприкінці першої половини команди створили ще декілька небезпечних моментів, однак голом відзначитися не змогли.

Збірна України зіграла внічию з Бельгією та покинула Євро-2024 - рис. 3

У другій половині вже бельгійці були небезпечнішими. Час від часу у гру доводилося втручатися українському голкіперу Анатолію Трубіну.

На 73 хвилині відзначимо Карраско, який обігрався з Лукаку і потужно пробив. На щастя, зреагував Трубін.

Наприкінці зустрічі Сергій Ребров пожвавив гру виходом Андрія Ярмоленко, однак забити у цей вечір жоден з колективів не спромігся. Фінальний свисток сповістив про нічию у матчі Україна – Бельгія, а це означає, що синьо-жовті займають останню сходинку у своїй групі та покидають турнір. Все через те, що Румунія та Словаччина зіграли внічию 1:1. За різницею пропущених голів далі проходять Румунія та Бельгія, а також скоріше за все Словаччина, як одна з найкращих команд серед тих, що зайняли 3 місце у своїй групі.