Збірна України мінімально перемогла Ісландію та вийшла на Євро-2024

Збірна України з футболу мінімально перемогла Ісландію та кваліфікувалася на Євро-2024. Переможний гол у складі національної команди забив Михайло Мудрик.

Про це повідомляє Відкритий.

Перед початком гри коментатор Вадим Шевякін в прямому ефірі, зробив пропозицію своїй коханій – журналістці Марині Машкіній. Вона сказала «Так, я згодна», на що Шевякін очікувано зрадів і відмітив, що «почув те, що хотів почути».

Збірна України мінімально перемогла Ісландію та гарантувала собі путівку на Євро-2024

До гри! Збірна України вважалися номінальним господарем. Матч пройшов у польському Вроцлаві.

Головний тренер Сергія Ребров після драматичної перемоги над Боснією та Герцоговиною вирішив виставити на матч проти Ісландії консервативний склад. З перших хвилин на відміну від першої зустрічі почали гру лідери команди: Яремчук, Циганков та Маліновський.

З перших хвилин “синьо-жовті” активніше йшли у пресинг та більше часу проводили з м’ячем. Перший небезпечний момент виник вже на 15 хвилині. Миколенко після прострілу з флангу отримав м’яч у штрафному та пробив з хорошої позиції, але у ворота не влучив. Трохи згодом дальній удар Маліновського пройшов поруч зі стійкою.

Підопічні Сергія Реброва створювали більше небезпечних моментів, однак першими відзначилися ісландці. На 30 хвилині Гюдмюндссон отримав м’яч у центрі поля, покрутився і вдарив метрів з 23 точно в кут воріт Андрія Луніна.

Відповідь національної збірної не заставив довго чекати. На 39 хвилині після навісу Судакова м’яч у штрафній скинули на Яремчука, який із п’яти метрів відправив шкіряного у сітку. Однак, після перегляду VAR взяття воріт скасували, зафіксувавши положення поза грою в ході атаки. На перерву команди пішли з рахунком 0:1 на користь ісландців.

У другій половині колективи продовжили обмінюватися небезпечними моментами. Зрештою на 54 хвилині серія обопільних атак завершилась контратакою “синьо-жовтих”. Віктора Циганкова довгим пасом вивели на ударну позицію і той не схибив, зрівнявши рахунок у зустрічі.

У заключній 20-хвилинці удар Судакова зі штрафного міг вже принести Україні перемогу, однак воротар ісландців перевів м’яч через поперечину. Гідною відповіддю на 77 хвилині став потужний удар Торстейнссона з кута штрафного. На щастя, Лунін все контролював.

Підопічні Сергія Реброва після проведених замін влаштували навалу на ворота суперників. Станом на 80 хвилину статистика з володіння м’ячем складала 63% на 37% на користь “синьо-жовтих”.

Наприкінці зустрічі тиск на ворота суперників вдалося конвертувати в переможний гол. На 84 хвилині Циганков і Судаков вивели на удар Мудрика, який з лінії штрафного майданчика поклав м’яч у дальній кут ісландців.

Фінальний свисток головного арбітра зустрічі зафіксував перемогу збірної України з рахунком 2:1. Підопічні Сергія Реброва зіграють на Євро-2024.

Нагадаємо, що на Чемпіонат Європи цьогоріч пройде у Німеччині з 14 червня по 14 липня. У фінальному турнірі зіграють 24 команди.