Збірна України у товариському матчі зіграла у нічию з Німеччиною

Збірна України з футболу у товариському матчі розійшлася нічиєю з Німеччиною.

Про це повідомляє Відкритий.

У понеділок, 12 червня, відбувається товариський поєдинок національних збірних Німеччини та України. Зустріч пройшла на арені “Везерштадіон” у Бремені.

Для збірної Німеччини це стала ювілейна 1 000 гра в історії. Перший матч команда зіграла у далекому 1908 році проти Швейцарії.

Також цей матч став дебютним для нового головного тренера збірної України Сергія Реброва, призначення якого було оголошено 7 червня.

Попри товариський статус, гра пройшла в активному темпі. Обидва колективи виставили на матч найкращих гравців.

Всі 90 хвилин пройшли жваво. Команди показали контратакуючу гру і зуміли реалізувати свої моменти.

Рахунок відкрив Вольф на 6 хвилині. Прекрасним голом зрівняв його Циганков на 18 хвилині, а вже на 23-ій Мудрик вивів синьо-жовтих вперед.

У другому таймі свій момент не змарнував все той же Циганков, збільшивши перевагу підопічних Сергія Реброва.

Збірна Німеччини до кінця зустрічі зуміла відповісти своїми голами. На 83 хвилині забив Гаверц, а крапку у матчі поставив Кіміх, реалізувавши пенальті.

Фінальний свисток зафіксував нічию з рахунком 3:3.

Німеччина – Україна – 3:3

Голи: Вольф, 6, Гаверц, 83, Кімміх, 90+1, пен – Циганков, 18, 56, Мудрик, 23 .

Німеччина: Трапп, Рюдігер, Раум (Генріхс, 71), Гінтер, Кімміх, Горецка (Мусіала, 62), Шлоттербек (Клостерманн, 46), Брандт (Вірц, 71), Сане, Вольф (Гофманн, 62), Фюллькруг (Гаверц, 46).

Запасні: тер Стеґен, Лено, Керер, Клостерманн, Генріхс, Тіав, Гофманн, Джан, Віртц, Гаверц, Мусіала.

Україна: Трубін, Миколенко (Соболь, 78), Матвієнко, Забарний, Тимчик, Степаненко (Ігнатенко, 65), Судаков, Мудрик (Піхальонок, 78), Циганков (Зубков, 71), Ярмоленко (Малиновський, 65), Довбик (Ванат, 65).

Запасні: Лунін, Бущан, Соболь, Сваток, Бондар, Конопля, Сидорчук, Ігнатенко, Маліновський, Піхальонок, Зубков, Ванат.

Загалом збірні Німеччини та України зіграли між собою дев’ять ігор. Тотальна перевага на боці Бундестім: 5 перемог. Україна може похвалитися лише чотирма нічиїми. Різниця м’ячів – 20:10 на користь німців.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.