Україна та Ізраїль збільшать сукупний товарообіг між країнами

Україна та Ізраїль планують значно збільшити сукупний товарообіг та розпочати роботу з розширення угоди про зону вільної торгівлі між країнами на сферу послуг. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на прес-службу Офісу президента України.

«Ми детально обговорили наші торговельно-економічні відносини. Ізраїль залишається ключовим торговельним партнером України в регіоні Близького Сходу», — заявив президент України Володимир Зеленський у ході брифінгу за підсумками зустрічі з прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху.

За його словами, сукупний товарообіг між Україною та Ізраїлем перевищив 1 мільярд доларів. Президент вважає, що ця цифра значно збільшиться завдяки підписанню угоди про вільну торгівлю товарами між Україною та Ізраїлем. Він також додав, що було досягнуто домовленостей про те, щоб без затримок розпочати роботу з розширення угоди та на сферу послуг.

У свою чергу Беньямін Нетаньяху подякував українській стороні за ратифікацію угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ) та висловив сподівання на її розширення. Біньямін Нетаньяху заявив, що ратифікація угоди і її розширення будуть проводитися після виборів до парламенту Ізраїлю восени. За словами Нетаньяху, в ході візиту, крім розширення угоди про ЗВТ, було прийнято також рішення створити центри високотехнологічного розвитку в Єрусалимі та Києві.

«І в Києві, і в Єрусалимі слід відкривати центри високотехнологічного розвитку. Таким чином, ми будемо обмінюватися технологіями, і залучати українців в нашу індустрію високих технологій, тому що ми будемо робити спільні інвестиції в цю сферу тут, в Україні», — сказав він.

original 1 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що дружина прем’єр-міністра Ізраїля знехтувала українською традицією.

Теги: