Сьогодні, 2-го серпня, в Дніпрі у спорткомплексі «Дзюдо-Дніпро» відбулася церемонія привітання та нагородження спортсменів збірної Дніпропетровської області, які вибороли нагороди на Чемпіонаті Європи з дзюдо серед ветеранів. Про це Відкритий повідомляє з місця події.

Змагання відбувалися 25-28 липня в місті Лас-Пальмас, яке знаходиться на одному з Канарських островів — Гран-Канарія. У чемпіонаті взяли участь 778 учасників з 35 країн Старого Світу. Україна виборола 16 нагород особистого Чемпіонату Європи, 8 з них на рахунку спортсменів Дніпропетровської області.

Бронза — Сергій Балабан (Дніпро).

Також бронзу виборов віцепрезидент Федерації дзюдо України, президент Федерацій дзюдо Дніпра та Дніпропетровської області Михайло Кошляк.

Українські дзюдоїсти, які перемогли на Чемпіонаті Європи, з тріумфом повернулися до Дніпра - рис. 1

Тріумфатори повернулись до Дніпра

«Ми готувались до цих змагань не один день і не один місяць. Результат — очевидний. Україна зайняла шосте місце в Європі. Також наші стали бронзовими призерами командного Чемпіонату Європи. У минулому році ми були першими серед команд. Але нічого, будемо працювати. Своїм результатом я не дуже задоволений. Перша зустріч у мене була з представником Грузії, друга — з представником Франції, третя — з представником Іспанії. Бій за третє місце знову був з представником Грузії. Першу зустріч я програв, але потім зібрав волю в кулак і досяг результату. Додам, що перше місце зайняли французи, друге — росіяни. Але вони мають команди по 150 осіб. Наша команда складається з тридцяти спортсменів. При цьому ми обійшли такі легендарні команди, як Грузія та Азербайджан. Мета на наступних змаганнях — піднятися на сходинку вище», — розповідає Михайло Кошляк.

Віцепрезидент Федерації дзюдо України, президент Федерацій дзюдо Дніпра та Дніпропетровської області Михайло Кошляк

За словами президента Федерацій дзюдо Дніпра та Дніпропетровської області, вже цієї осені наші дзюдоїсти візьмуть участь у Чемпіонаті світу.

«8 жовтня ми їдемо на Чемпіонат світу, який пройде у Марокко. Це чергові змагання, які вже є в календарі. Ми готуємося до них. Відпочивати немає коли», — підкреслює Михайло Кошляк.

Щоб привітати дзюдоїстів Дніпра та області, до спорткомплексу прийшли представники влади.

Представники влади та громадських організацій

«Дзюдо у Дніпропетровській області є пріоритетним видом спорту. Працює система підготовки спортивного резерву. У нас є ряд шкіл та училищ. Як результат — понад тридцять спортсменів області у складі Національної збірної. Що стосується ветеранів спорту, вони показують дуже високі результати на чемпіонатах Європи та світу. Це відбувається завдяки підтримці президента Федерацій дзюдо Дніпра та Дніпропетровської області Михайла Кошляка, міської та обласної влади», — говорить начальник управління молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

Олександр Пшеничников вітає переможців

Дзюдоїсти-переможці отримали почесні грамоти та цінні подарунки як від представників влади, так і від громадських організацій. Вони готуються до нових перемог.

Дніпровські дзюдоїсти готові до нових перемог

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що дніпровські спортсмени здобули золоті медалі на світових змаганнях з водних лиж.