Спортсмени із Дніпра здобули золото на світових змаганнях

Дніпровські спортсмени з водних лиж здобули золото на світових змаганнях. Про це у прес-центрі Відкритого розповіли майстри спорту України міжнародного класу з воднолижного спорту Данило Фільченко та Олександр Самойлов.

У Канаді відбувся Чемпіонат світу з воднолижного спорту, на якому українська команда посіла перше місце. Дніпровські спортсмени Данило Фільченко та Олександр Самойлов розповіли про інших учасників команди, які показали гарні результати на змаганнях. Вони вважають, що це був їхній спільний успіх, який зарекомендував Україну на світовому рівні.

Данило розповів, що він встановив світовий рекорд у фігурному катанні на водних лижах та посів друге місце у стрибках з трампліну.

«Цей успіх — не тільки кубки та медалі, але й важкі тренування та відмова від власних бажань заради гарного результату. Це був один із найуспішніших виступів за мою кар’єру», — зазначив Данило.

«Ці змагання показали все, на що я спроможний. Я посів третє місце у багатоборстві й фігурному катанні, побив свій власний рекорд у стрибках з трампліна», — розповів про свої відчуття Олександр.

Відомо, що Данило ходить на тренування вже 12 років. Спортсмен розповів, що взагалі у їхньому спортивному клубі займається близько 40 людей різного віку, які мають вже хороші результати та перемоги не тільки на всеукраїнських змаганнях, але й на міжнародних.

konf 8

«Наша воднолижна школа є однією з найкращих у світі. Усі вихованці мають якісь свої певні здобутки. Я, наприклад, брав участь у багатьох чемпіонатах світу та комерційних турнірах», — додав спортсмен.

Данило та Олександр розповіли, що підготовка до чемпіонату була емоційно складною, тому що на них покладали великі надії. Зараз вони дуже раді, бо поїздка до Канади надихнула їх на нові перемоги. Вже скоро у Дніпрі, з 2-го по 4-те серпня, буде проходити Чемпіонат Європи, у якому братимуть участь спортсмени з усього світу. Вони також приєднаються до змагань і чекатимуть на підтримку мешканців у рідному місті.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі пройшов спортивний челендж «Спорт — для всіх».

Теги: