Українські студенти завоювали 42 медалі на спортивних змаганнях у Хорватії

Українська студентська збірна перемогла на спортивних змаганнях First European Universities Combat Games у Хорватії. Про це Відкритий дізнався з повідомлення Міністерства освіти і науки України. 

16 золотих, 8 срібних та 18 бронзових медалей здобули українські студенти на міжнародних спортивних змаганнях First European Universities Combat Games. Це найкращий результат у загальнокомандному заліку, де змагалися 1300 учасників з більш як 400 університетів 36 європейських країн. Змагання проходили у місті Загреб (Хорватія).

«Лише місяць тому ми раділи за наших школярів, які у такому ж блискучому стилі стали найкращими на Combat Games у Будапешті, а вже сьогодні вітаємо українську студентську збірну з беззаперечним тріумфом. За три дні вони здобули 42 медалі — це найкращий результат серед суперників», — зазначив заступник Міністра освіти і науки Роман Греба.

Українські студенти завоювали 42 медалі на спортивних змаганнях у Хорватії - рис. 1

До програми змагань увійшли чотири види спорту — дзюдо, карате, кікбоксинг та тхеквондо. Україна була представлена у кожній секції. Загалом до складу української команди увійшли 66 студентів з 42 вишів країни, Дніпропетровську область представляли:

Анна Сурова, Дніпровський університет митної справи та фінансів;
Нодар Мачутадзе, Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту;
Руслана Булавіна, Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту.

Українські студенти завоювали 42 медалі на спортивних змаганнях у Хорватії - рис. 2

Нагадаємо, раніше ми писали, що завдяки дніпровським спортсменам українська збірна на Чемпіонаті Європи з воднолижного спорту стала найкращою.

Теги: