Український фільм «Додому» потрапив у лонг-ліст «європейського Оскара»

Серед номінантів «європейського Оскара» опинився український фільм «Додому». Про це повідомляє Відкритий із посиланням на European Film Awards. 

На сайті European Film Awards з’явився лонг-ліст із 46 фільмів. Серед потенційних номінантів Європейської кіноакадемії опинилася драма Нарімана Алієва «Додому». Увесь список номінантів буде оприлюднено лише 9-го листопада.

«Це наш перший крок для того, щоб фільм було номіновано на премію Європейської кіноакадемії. Я не можу прогнозувати жодних результатів, але бути причетним до такої премії дуже важливо і приємно», – зазначив Наріман Алієв.

За сюжетом повнометражного дебюту режисера Нарімана Алієва, у кримського татарина помер первісток. Двоє його дітей  поїхали до Києва. Саме туди після загибелі одного з синів й попрямував Мустафа. Він це зробив для того, щоб молодшого сина повернути на батьківщину, а старшого поховати. У головних ролях фільму грає відомий український актор та кінорежисер Ахтем Сеітаблаєв. Український глядач зможе побачити цей фільм у прокаті вже з 7-го листопада.

film

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі відбулася творча зустріч з українським відомим режисером Ахтемом Сеїтаблаєвим.

Теги: