Українці можуть придбати газ за літньою ціною та використовувати його взимку

В українців з’явилася можливість придбати газ за літньою фіксованою ціною, щоб використовувати його під час опалювального сезону. Про це Відкритий дізнався із повідомлення прес-служби компанії Нафтогаз.

Відтепер українці можуть зекономити кошти завдяки нововведенням, які пропонує державна українська компанія Нафтогаз. Вона надає можливість усім охочим скористатися послугою купівлі газу за фіксованою літньою ціною. Таким чином, споживачі зможуть сплатити за газ у вересні за літньою ціною, але використовувати його під час опалювального сезону.

«За минулі п’ять місяців ціна газу для населення знизилася на 25 відсотків. Наразі вона нижча, ніж торік. Проте, є ризик, що зимою газ подорожчає, бо на нього збільшується попит. На це вказують і поточні біржові прогнози», — повідомив голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв.

Відомо, що до 25-го вересня будь-хто зможе придбати до 25 000 метрів кубічних газу для забезпечення усіх потреб протягом холодного періоду часу. Для того, щоб скористатися цією пропозицією, треба звернутися до центру обслуговування клієнтів своєї газопостачальної організації, підписати додаткову угоду та попередньо оплатити послугу.

gaz 2

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Зеленського хочуть вбити та розчленувати «Укрзалізницю» та «Нафтогаз».

Теги: