Уряд підписав угоду про стимулювання розвитку фермерства – Відкритий

Уряд підписав угоду про стимулювання розвитку фермерства

Уряд та світовий банк підписали програму кредитування для стимулювання розвитку малого та середнього фермерства. Про це Відкритий дізнався з повідомлення Урядового порталу. 

За участю виконувачки обов’язків Міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої, Міністра фінансів України Оксани Маркарової та директора світового банку у справах Білорусії, Молдови та України Сату Кахконен підписали програму «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України», якою передбачено надання Україні кредиту в розмірі 200 мільйонів доларів США.

Головними цілями нової кредитної програми світового банку є підвищення ефективності сільського господарства України, забезпечення більш адресної політики підтримки галузі, підвищення прозорості використання державних сільськогосподарських земель і розширення доступу малих та середніх фермерських господарств до експорту.

«Метою програми є пом’якшення окремих обмежень на шляху до зростання участі приватного сектору, зокрема малих і середніх підприємств, у сільськогосподарському ринку факторів виробництва та ринку товарів України», — зазначила Ольга Трофімцева.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у «Слузі народу» пообіцяли розібратися з вбивством трьох фермерів у Дніпропетровській області.

Теги:

Оцените этот материал: