Увага: на Дніпропетровщині сьогодні лунатиме сирена

Перевірка системи централізованого оповіщення у Дніпрі та області пройде 24 червня о 13:55. Що потрібно знати мешканцям міста, розповідав у пресцентрі телеканалу «Відкритий»заступник начальника управління цивільного захисту Дніпропетровської ОДА Сергій Остроух. 

24-го червня о 13:55 за київським часом у Дніпрі та області буде проводитися комплексна перевірка територіальної системи централізованого оповіщення з практичним запуском електричних сирен, подачею сигналу  «Увага всім» та подальшою передачею мовної інформації для населення.

full size 1585210184 c74bdb5dd4fffb7d34d3b8f420cefc1a

 

«Почувши сирену, зберігайте спокій – вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує.Ввімкніть радіо або телевізор, уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу „Увага всім” і дійте відповідно з отриманою інформацією. Сповістіть про це сусідів, особливо людей похилого віку», — розповідає пан Сергій. 

Головний засіб оповіщення населення про дії при виникненні надзвичайних ситуацій – це передача повідомлення по мережі провідного мовлення (через квартири і зовнішні гучномовці), а також через мережі радіомовних станцій і телебачення, пересувні автомобілі, оснащені гучномовцями.

Для того, щоб привернути увагу населення в екстремальних випадках, включаються сирени та інші сигнальні засоби.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕДепутаты Днепра обратились к Зеленскому: 2021-й нужно объявить годом Чернобыля 

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,