В Днепре 6-летний мальчик спас собственную мать и ее знакомых от передозировки наркотиками (ВИДЕО) | Відкритий

В Днепре 6-летний мальчик спас собственную мать и ее знакомых от передозировки наркотиками (ВИДЕО)

6-летний ребенок спас свою мать и её знакомых от передозировки наркотиками. Об этом сообщили в пресс-службе Патрульной полиции Днепропетровской области.

В Днепре 6-летний мальчик спас собственную мать и ее знакомых от передозировки наркотиками (ВИДЕО)

7 мая на спецлинию “102” позвонил неравнодушный днепрянин и сообщил, что к нему обратился 6-летний мальчик, который звал на помощь. Взрослые, с которыми он находился, употребляли наркотики и им стало плохо.

Когда инспекторы прибыли по указанному адресу, на месте уже работали врачи скорой помощи, которые сообщили, что у мужчин острое наркотическое отравление.

29-летняя мать мальчика сообщила инспекторам, что компания употребляла запрещенные вещества. Ребенок стал свидетелем этого.

Мальчик отреагировал быстро и попросил помощи у незнакомых людей.

Инцидент произошел в Амур-Нижнеднепровском районе. Полиция выясняет все детали случившегося.

хлопчик

Саме такими, як ви побачите на цьому відео, є наслідки вживання наркотичних речовин. Двох чоловіків у майже несвідомому стані та жінку з ознаками наркотичного сп’яніння виявили патрульні на березі ставка, що в Амур-Нижньодніпровському районі. Поліцейські прибули туди на виклик 7 травня. Близько 16-ї години спецлінії 102 зателефонував небайдужий громадянин та повідомив, що до нього звернувся 6-річний хлопчик, який кликав на допомогу. Дорослі, з якими він перебував, вживали наркотики і їм стало зле. Коли інспектори прибули за вказаною адресою, інформація підтвердилася. На місці вже працювали лікарі швидкої, які повідомили, що у чоловіків гостре наркотичне отруєння. 29-річна жінка, мати хлопчика, яка перебувала з чоловіками, і могла відповідати на питання, повідомила, що вони вживали заборонені речовини. Дитина стала свідком цього. Хлопчик відреагував на небезпеку і кинувся рятувати життя безвідповідальних дорослих, котрі, до того ж, прибули на так званий «наркотичний пікнік» на автомобілі. Чоловіків шпиталізували до лікарні. На місце події охоронці порядку викликали слідчо-оперативну групу та інспектора ювенальної превенції,які надалі розбиратимуться в обставинах цієї події.. #Дніпропатруль, #ПорядокЦеТи

Posted by Патрульна поліція Дніпропетровської області on Reede, 8. mai 2020

ЧИТАЙТЕ ТАК ЖЕ: Жуткое зрелище: под Днепром живодёр повесил щенка (ФОТО 18+)

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре. 

Теги: