В Дніпропетровській області відкрили рух дільницею нової траси на Київ

Рух на ділянці траси Дніпро-Решетилівка від областного центру до каналу Дніпро-Донбас офіційно відкритий для всіх видів транспорту, а по області робиться ямковий ремонт.  

Про роботу дорожників Дніпропетровщини Відкритому розповів начальник Служби автомобільних доріг у області Олександр Коломійцев.     

Олександр Коломійцев

Олександр Коломійцев

Фінансування ремонту доріг по Україні через війну наразі обмежене, Попри це, на Дніпропетровщині роблять ямковий ремонт та підтримують експлуатацію автошляхів. Наразі обмеженого руху в області немає. Особливу увагу приділяють блокпостам.

Також на Дніпропетровщині відкрили рух частиною автошляху Н-31 для всіх видів транспорту. Дорога Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка будувалася з нуля у Дніпропетровській та Полтавській областях. Її загальна протяжність 137,5 кілометра: в межах Дніпропетровщини – 58 км, у Полтавській області – 80 км. Тож, дорога на Полтаву та Київ стає швидшою, а трафік вантажного транспорту нарешті буде відбуватися поза межами населених пунктів.

«Дороги це артерії нашої країни. В військовий час ми особливо гостро відчуваєм важливість якісних, швидких та безпечних маршрутів. Саме таким є автошлях Н – 31. Ця ділянка 28,6 км якісного шосе обладнана освітленням, дорожньою розміткою, бар’єрною огорожею, шумозахистними екранами, автопавільйонами та тротуарами. Від перетину з каналом Дніпро-Донбас рух автотранспорту перенаправляється на дорогу Т-04-12 до розв’язки біля с. Могилів», – нагадав начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

Детальніше дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НОВИНИ ДНІПРА: Пресофіцерка військової частини Нацгвардії з Дніпра — про журналістику в умовах воєнного часу.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і страницу Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про важливі події у Дніпрі.

Теги: , , ,

Підпишись на Відкритий: