В одній із Павлоградських шкіл більше не збиратимуть батьківські кошти – Відкритий

В одній із Павлоградських шкіл більше не збиратимуть батьківські кошти

У школі №9 міста Павлоград Дніпропетровської області з нового навчального року відмовилися від благодійного фонду батьківських пожертв. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на сайт міста Павлоград.

Про відмову від збору батьківських коштів повідомила директорка школи Аліса Рябова. Рішення педколективу школи №9 директорка озвучила на міській нараді з питань освіти 29-го серпня.

«Новий закон про освіту дуже гостро ставить питання про доброчинність. Кожного року ми, вчителі, почуваємося корупціонерами та порушниками закону, коли збираємо батьківські кошти. Ми ці кошти збираємо по-різному: і у бюджетний благодійний фонд, і готівкою. Я хочу сказати, що з цього року ми вирішили своїм педагогічним колективом відмовитися від збору батьківських коштів. У нас не буде благодійного фонду школи. Шановні колеги, я закликаю вас приєднатися до нашої ініціативи і не порушувати закон», — зазначила Аліса Рябова.

Також вона звернулася до міського голови з проханням провести аудит шкіл стосовно покращення матеріально-технічної бази та безпеки. Директорка наголосила на тому, що більша частина батьківських коштів йде на канцтовари та будівельні матеріали для шкіл. Крім того, вона попросила мера передбачити у міському бюджеті мінімальні кошти на ці потреби. Мер пообіцяв приділити цьому питанню належну увагу та виконати прохання працівниці освіти наступного року. Також він порадив керівникам навчальних закладів залучати спонсорів та брати участь у проєктах на отримання грантів.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, які зміни чекають на школярів та батьків у новому навчальному році.

Теги:

Оцените этот материал: