В Офісі президента на запити громадян відповідають боти

Офіс президента тимчасово зупинив приймання електронних листів від громадян із запитами на інформацію. Про це повідомляє Відкритий

При спробі надіслати такий лист на пошту, зазначену на сайті Офісу президента (ОП), приходить автоматична відповідь із поясненнями.

«У зв’язку з надмірним збільшенням кількості електронних звернень до Глави держави, що призводить до затримки в їх опрацюванні, Ваше звернення зараз не може бути прийнято», — йдеться в листі, який отримав Відкритий при спробі надіслати запит.

В Офісі президента на запити громадян відповідають боти - рис. 1

В Офісі президента радять користуватися «іншими передбаченими законодавством способами доставки звернень: звичайною поштою або на особистому прийомі».

Зазначимо, що в Офісі президента Володимира Зеленського до 2024 року 90% державних послуг в Україні хочуть перевести в онлайн-сервіси.

«Я хочу швидких змін. Я вірю у ваш талант та бажання зробити Україну цифровим лідером і гарантую вам політичну волю. Маємо спільно готувати ініціативи, законопроєкти та здійснювати кроки, що знімають бар’єри до цифрової економіки та електронного урядування. Запевняю, що особисто «звертатимуся» до тих державних службовців, які чинять спротив на місцях», – підкреслив Володимир Зеленський.

Також президент додав, що прагне перевести 90% всіх державних послуг в режим онлайн і вже скоро українці відчують смак електронних послуг нового покоління – повністю автоматизованих та об’єднаних навколо громадянина. А по факту виходить, що на офіційному інтернет-представництві президента відключили можливість звернення громадянам. Так, бюрократичні процедури нікуди не поділися.

В Офісі президента на запити громадян відповідають боти - рис. 2

Нагадаємо, раніше ми писали, що Зеленський прокоментував звільнення Андрія Богдана.

Теги: