Зеленський прокоментував звільнення Андрія Богдана

Володимир Зеленський відреагував на інформацію про звільнення Глави Офісу Президента. Про це Відкритий дізнався на офіційному сайті інтернет-представництва Президента України.

Сьогодні Президент України Володимир Зеленський підтвердив той факт, що Андрій Богдан дійсно написав заяву про звільнення з посади Глави Офісу Президента. Це сталося під час спілкування Андрія Богдана із представниками засобів масової інформації під час робочого візиту до Івано-Франківська. Голова держави запевнив, що кожний член його команди написав таку заяву і за необхідності може її оприлюднити. Заяву Андрія Богдана він бачив, але станом на сьогодні не підписував.

 

«Ми не тримаємося за владу. Ми — всі ключові люди, які зі мною прийшли, — домовилися з самого початку, що напишемо заяви на звільнення. Якщо суспільство чи Президент відчуватимуть, що та чи інша людина не може впоратися з поставленими Україною завданнями, то в будь-який момент ця людина, не тримаючись за крісло, піде у відставку», — пояснив ситуацію Президент України Володимир Зеленський.

Зеленський прокоментував звільнення Андрія Богдана - рис. 1

Слід нагадати, учора у ЗМІ з’явилася інформація щодо звільнення Андрія Богдана з займаної посади. Одні джерела інформацію підтвердили, інші — навпаки намагалися спростувати. Нещодавно на офіційному сайті інтернет-представництва Президента України було зареєстровано дві петиції з вимогою звільнення Андрія Богдана. Обидві петиції набрали понад 25 000 голосів із 25 000. Однак голова держави відповів, що Андрій Богдан гідний своєї посади, тому що забезпечує ефективну роботу Адміністрації Президента.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Андрій Богдан звільнився з посади. 

Теги: