В Офісі президента створять департамент, який буде відповідати на звернення громадян

Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким визначив Департамент доступу до публічної інформації Офісу президента спеціальним структурним підрозділом. Про це Відкритий дізнався на сайті голови держави. 

Департамент буде організовувати в установленому порядку доступ до публічної інформації. Відповідний указ № 606/2019 опубліковано на сайті президента.

Згідно з оприлюдненим указом, зазначений департамент також відповідає за розгляд, обробку, облік, систематизацію, аналіз та надання відповідей на запити на інформацію, що надходять до президента України, Офісу президента України. Окрім цього, новий структурний підрозділ буде консультувати під час оформлення інформаційних запитів.

Повідомляють, що цей указ Зеленський видав із метою забезпечення виконання закону України «Про доступ до публічної інформації».

Нагадаємо, що Офіс президента тимчасово зупинив приймання електронних листів від громадян із запитами на інформацію.

При спробі надіслати такий лист на пошту, зазначену на сайті Офісу президента (ОП), приходить автоматична відповідь із поясненнями.

«У зв’язку з надмірним збільшенням кількості електронних звернень до Глави держави, що призводить до затримки в їх опрацюванні, Ваше звернення зараз не може бути прийнято», — йдеться в листі, який отримав Відкритий при спробі надіслати запит.

vybory prezidenta

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Офісі президента Зеленського повісили картину з шаурмою.

Теги: