У США голодний хлопчик зателефонував у 911, і йому привезли піцу

Дитина зі штату Флорида, США, залишилася вдома зі своєю сестрою і дуже зголодніла. Їжу хлопчик попросив у служби порятунку. Про це Відкритий дізнався з повідомлення New York Post. 

У школах літні канікули, а батьки продовжують працювати, тому малюків доводиться залишати вдома зі старшими сестрами та братами. Саме так і сталося з хлопчиком із Флориди.

Малий потайки вкрав телефон сестри та зателефонував у службу порятунку. Жінка, яка відповіла на дзвінок, спочатку подумала, що це розіграш, але припустила, що прохання хлопчика може бути й правдою. Тому вона зв’язалася з поліцією та поцікавилася, чи не можуть вони що-небудь зробити. Поліція відреагувала негайно — лише щоб дізнатись, що дитина не потрапила у біду.

«Поки офіцери йшли, диспетчер повідомив, що дитина пожалілася на голод та сказала, що хоче замовити піцу», — пише відділ поліції Санфорда у своєму дописі у Facebook.

Поліціянти прийняли пропозицію: заїхали в найближчу піцерію та купили свіжу піцу, яку і повезли хлопчикові. Також вони пояснили малому, у яких випадках варто телефонувати до служби порятунку.

67541153 2422523077808494 4739324548019650560 n

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпропетровській області запрацювала котельня на відходах птахівництва.

 

Теги: