В Україні планують створити сучасні майданчики для вигулу собак

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України планує проєктувати сучасні майданчики для вигулу тварин. Про це Відкритий дізнався з повідомлення заступника міністра Мінрегіону Лева Парцхаладзе на сторінці в Facebook.

За словами заступника міністра, в чинних нормах ДБН з благоустрою містяться лише деякі окремі вимоги до облаштування майданчиків для вигулу тварин, тому в Міністерстві планують істотно переглянути та конкретизувати їх.

«Щоб вони розташовувалися близько до внутрішньодворових територій або безпосередньо на них; щоб там були обов’язково туалети для тварин; щоб ця територія відповідно огороджувалась тощо. Тоді це буде цивілізовано, як за кордоном», — зазначив Парцхаладзе.

Також заступник міністра навів приклади успішного впровадження таких майданчиків для тварин у США, Чехії, Німеччині та країнах Скандинавії. Там подібні майданчики проєктувалися як у міському просторі, так і за містом.

Також на таких локаціях зазвичай розміщується ігрове обладнання, основна інформація про правила перебування на території, пакетики та контейнер для пакетиків для туалету тварин. У деяких випадках можуть додатково облаштовувати освітлення, подачу води та ванночки для миття домашніх улюбленців.

В Україні планують створити сучасні майданчики для вигулу собак - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали про нові правила: великі супермаркети в Україні зобов’язані встановити вбиральні для відвідувачів.

Теги: