Вчора у Дніпрі стартував міжнародний джазовий фестиваль «Джаз на Дніпрі-2019. New story»: деталі проведення заходу

Цього літа у дніпрян є можливість насолодитися великою кількістю різноманітних розважальних заходів. Одим із таких є фестиваль «Джаз на Дніпрі». Як та на яких локаціях він відбувається, а також яких зірок можна буде побачити на сцені, повідомляє Відкритий. 

Вчора у Дніпрі стартував міжнародний джазовий фестиваль «Джаз на Дніпрі-2019. New story»: деталі проведення заходу - рис. 1

Перший одноденний фестиваль джазової музики у Дніпрі «Юність-68» відбувся у квітні 1968 року. А от «Джаз на Дніпрі-88» тривав чотири дні. Протягом дев’яти концертів виступали колективи з 40 міст Радянського Союзу. На сцені звучали композиції, які стосуються найрізноманітніших напрямків джазу — від класики і обробок фольклорних творів до авангарду.

Цьогоріч фестиваль триватиме чотири дні на трьох різних локаціях. Відкриття відбулося вчора, 18 липня, на Європейській площі (Центральна сцена).  Зі сцени пролунали твори таких виконавців, як квартет Романа Арчакова та група «Кредо», а також група «Dixie.Dp.ua» та квінтет Юрія Біленка.

«Ми додали фестивальний простір. Це своєрідна артзона, де є сучасні інсталяції. Там будуть різноманітні майстеркласи та подарунки для дітей. Також на честь великих музикантів стилю джаз будуть проводитися лекції. На них можна буде дізнатися більше про життя митців та їх сценічний шлях», — розповіла  Тетяна Дробахiна, пiар-директорка фестивалю «Джаз на Дніпрі-2019. New story».

А ось вже післязавтра, 19 липня, фестиваль продовжиться на двох локаціях, а саме Європейській площі та фестивальному причалі. На глядачів чекають виступи  таких зірок, як «Little band» В. Марховського,  танцювальний флеш-моб лінді-хоп «Бугі-Денс», группа «Funky Fresh», Олександр Любченко, Paul Seedorenko quartet, квартет Ігора Кручиненко, тріо Бернда Райтера, Тетяна Гончарова, колектив Blue Horse.

«У цьому році нам вдалося зробити вхід на тереторію  фанзони фестивалю безкоштовним. Цінова політика нашого фестивалю наближена до реалій країни, не зважаючи на запрошення закордонних зірок. Фанзона у цьому році була збільшена у чотири рази, ми не не продали туди жодного квитка. Тож у всіх дніпрян є можливість наслодитися концертом абсолютно безоплатно», — говорить Анна Русскевич , арт-директорка фестивалю «Джаз на Дніпрі-2019. New story».

20 липня концерт буде проходити на Монастирському острові. Туди завітають такі виконавці як Sylwester Ostrowski & JCS band, The Messenger Legacy, Cyrus Chestnut trio, The Hot Sardines.

Також 21 липня, в останній день проведення фестивалю «Джаз на Дніпрі»,  глядачів будуть вражати своїм талантом DrumArt Big Band & Tony Momrelle & Sacha Mars, Chester Harlan – Franz Bauer duo feat. quintet Argentum, Eli Degibri quartet, Richard Bona group, Tony Momrelle group.

 

Теги: