«Вхід вільний, але за графіком!»: тренуватися на стадіоні «Олімпійські резерви» у Дніпрі зможуть усі охочі

Незабаром нові графіки тренувань аматорів та професійних спортсменів на стадіоні «Олімпійські резерви» буде узгоджено. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, детальніше розповідає Відкритий.

Сьогодні, 22-го серпня, відбулися збори щодо узгодження графіку тренувань на стадіоні ДВУФК «Олімпійські резерви». Разом зібралися представники профільного комітету облдержадміністрації, адміністрації стадіону, представники Дніпропетровського вищого училища фізичної культури та активісти, які хочуть займатися спортом на стадіоні.

Ще за часів зведення стадіон призначався виключно для тренувань професіоналів, саме вони зверталися до влади із проханням реконструкції спортивної арени. Після проведення ремонтних робіт можливість займатися спортом на оновленому стадіоні отримали також спортсмени-аматори. Певний час графіки тренувань влаштовували всіх, але за словами адміністрації стадіону, вільних годин для занять не вистачає, тому аматорам виділили лише одну годину вранці та одну ввечері. Це призвело до обурення містян, що тренуються тут.

Сьогодні на засіданні всі учасники знайшли спільну мову щодо узгодження часу тренувань аматорів та професійних спортсменів. Графік планують затвердити до 10-го вересня. Також чекають на пропозиції та побажання містян, які можна надсилати на електронну пошту [email protected]. Гліб Пригунов обіцяє, що займатися на стадіоні зможуть усі охочі.

stadion

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що спортсмени Дніпропетровської області, які готуються до Олімпійських ігор, отримуватимуть стипендію.

Теги: