Віцепрем’єр України заявив, що наступного року мінімальна зарплата може становити 7 000 гривень

Віцепрем’єр-міністр України Павло Розенко наголосив, що наступного року мінімальна заробітна плата може становити сім тисяч гривень. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на Урядовий портал.

Віцепрем’єр сказав, що наразі в Україні є всі передумови для того, щоб у наступному році забезпечити підвищення розміру мінімальної заробітної плати до семи тисяч гривень.

«Ми передаємо новому Уряду економіку у стадії стрімкого зростання. За останніми даними Держкомстату, зростання ВВП на сьогодні становить 4,6%. Це найкращий показник за останні сім років. Це означає, що сьогодні є всі можливості, щоб планувати зростання мінімальної заробітної плати значно більшими темпами, ніж раніше. Я вважаю, що наступний Уряд має зафіксувати в проєкт Державного бюджету України на наступний рік розмір мінімальної заробітної плати не менше ніж 6,5 тисячі гривень на старті, а протягом року довести її до 7 тисяч гривень», – підкреслив Віцепрем’єр-міністр.

Проте раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зазначав, що за останні декілька років мінімальна зарплатня зросла в три рази, середня — у 2,3 раза. А до 2020 року мінімальна платня становитиме п’ять з половиною тисяч гривень.

Нагадаємо, раніше ми писали про новий пенсійний вік в Україні: кому не світять виплати.

Теги:

Оцените этот материал: