Волонтерський та творчий фронт Дніпровського національного театру ім. Т. Шевченка    

Плетуть сітки, шиють одяг для захисників та одночасно дають невеличкі концерти для військових та переселенців. Дніпровський національний театр ім. Т. Шевченка з перших днів війни й до сьогодні не припиняє волонтерську та творчу діяльність.

Про це Відкритому розповіли народний артист України, актор Василь Крачковський та головна бухгалтерка Дніпровського національного театру ім. Т. Шевченка Лілія Шитік.  

Театральний дім Дніпровського національного театру ім. Т. Шевченка перетворився у дружній волонтерський штаб, де щоденно збирають гуманітарну допомогу для ТРО, біженців, переселенців, лікарень.

«Наші працівники перекваліфікувалися. Кравецький цех театру займається шиттям необхідного одягу для наших героїв. Художня майстерня наразі – це центр для плетіння сіток, де виготовили до 30 одиниць різних розмірів. Також спочатку ми шили балаклави, десь до 1000 штук таких виготовили, костюми шили для військового шпиталю, розгрузок до 200 одиниць і так далі. Наразі є запит на більш літній одяг для наших героїв. До речі, 4 наших чоловіків були мобілізовані, наразі нас захищають», – поділилися головна бухгалтерка Дніпровського національного театру ім. Т. Шевченка Лілія Шитік.

Лілія Шитік

Лілія Шитік

Про повне відновлення роботи Дніпровського національного театру ім. Т. Шевченка поки що не йдеться, адже в умовах воєнного стану в Україні масові заходи заборонені. Але колектив театру тримає і свій творчий фронт, бо артисти дуже сумують за сценою та публікою. Актори та музиканти виступають для невеликих груп – військових, переселенців, дітей.

«Наш балет готує наразі нові танці, музиканти репетирують нові пісні, готуємо нові вистави. . Наразі у нас вже готовий святковий концерт до дня Перемоги з суто українським репертуаром з піснями «Байрактар», «Джавелін», «Ой у лузі червона калина…». У нас завжди був і є особливо зараз патріотичний рух. Ми завжди підтримували військових, починаючи від 2014 року ми виїжджали у зону АТО та проводили концерти  задля підтримки воїнів. Їздимо й наразі по військових частинах, наскільки це можливо», – поділився народний артист України Василь Крачковський.

Василь Крачковський

Василь Крачковський

У Дніпровському національному театрі ім. Т. Шевченка наразі діє пункт прийому допомоги для захисників. Серед найактуальніших потреб – це спідня білизна, носки, футболки – тобто літній одяг.

Детальніше дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Спортсменка из Днепра завоевала золотую медаль на Дефлимпиаде в Бразилии.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,