ВР прийняла Закон про медіацію: що зміниться розповів дніпровський консультант з вирішення конфліктів

Що зміниться після прийняття Закону про медіацію в інтерв’ю Відкритому розповів національний індивідуальний консультант з медіації, вирішення конфліктів Програми розвитку ООН Олександр Мітьков.

«16 листопада 2021 року депутати Верховної ради проголосували за законопроєкт про медіацію і тепер ми чекаємо лише останньої вичитки та підпису президента. Прийняття цього закону- важлива подія, оскільки він лобіювався вже більше 10 років», — розповів Олександр Мітьков.

Нагадаємо, що медіація – це вид альтернативного врегулювання спорів, метод iх вирішення із залученням посередника (медіатора), який допомагає сторонам конфлікту налагодити процес комунікації і проаналізувати конфліктну ситуацію таким чином, щоб вони самі змогли обрати той варіант рішення, який би задовольняв інтереси і потреби усіх учасників.

Також говорили про проєкт від ГО «Інститут миру та порозуміння», що спрямований на зміцнення спроможності представників громадянського суспільства та зацікавлених сторін розпочати конструктивний діалог з питань реінтеграції.

Що означає прийняття Закону про медіацію – у повному інтерв’ю:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Сімейна лікарка з Дніпра розповіла приклади перебігу COVID-19 у щеплених та ні

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,