Взаємодія між владою та бізнесом: у Дніпрі презентували новий інформаційний веб-ресурс | Відкритий

Взаємодія між владою та бізнесом: у Дніпрі презентували новий інформаційний веб-ресурс

До Дня підприємця у Дніпровській міській раді презентували інформаційний веб-ресурс «Бізнес-простір Дніпра». Про це Відкритому стало відомо із повідомлення прес-служби міськради.

Новий інформаційний сервіс створено для вдосконалення взаємодії між владою міста та бізнесом, а також для запровадження сучасних форм інформаційного сприяння підприємництву у Дніпрі.

«Завдяки цьому сервісу у режимі онлайн кожен може отримати актуальну та систематизовану інформацію щодо алгоритмів започаткування власної справи, порядку отримання адміністративних послуг і документів дозвільного характеру, електронних сервісів для бізнесу. А також чинних об’єктів інфраструктури підприємництва у місті, пріоритетних напрямів співпраці суб’єктів господарювання з міською владою в рамках реалізації програм і проєктів. Усі інформація структурована, посилання скомпоновані за напрямами діяльності. Словом, підприємці скорочуватимуть свій час у пошуках необхідної інформації», – розповів директор департаменту правового забезпечення Дніпровської міської ради Артем Павлов.

За словами начальника відділу регуляторної політики департаменту правового забезпечення Дніпровської міської ради Ірини Журавльової, особливість сервісу «Бізнес-простір Дніпра» полягає у тому, що відтепер підприємці, що мають різний досвід та ведуть діяльність у різних напрямках, мають єдиний ресурс, розділи якого показують основні питання щодо створення, ведення та розвитку бізнесу саме у Дніпрі.

«Наприклад, у розділі «Заходи для бізнесу» розміщуються анонси про освітні семінари, тренінги, форуми, виставки, конференції за участю підприємців, міської влади тощо. У розділі «Міська влада пропонує» – перелік чинних міських програм, до реалізації яких мають змогу долучатися підприємці. У розділі «Створюємо власний бізнес» розміщено посилання на платформу ефективного регулювання PRO, до якої наше місто долучилося наприкінці 2018 року. Тут низка унікальних сучасних сервісів, що допомагають підприємцям започатковувати та вести бізнес. Зокрема, для ознайомлення доступно 114 видів підприємницької діяльності, з конкретизацією інформації по Дніпру, а саме – щодо відповідних служб, контактів, необхідних документів, термінів їх підготовки тощо», — розповіла Ірина Журавльова.

Вона також додала, що веб-ресурс продовжуватиме наповнюватися корисною інформацією. Усіх охочих підприємців, науковців і представників громадськості запрошують до співпраці та конструктивного діалогу для вдосконалення сервісу, його подальшого наповнення. Для цього є і відповідний розділ «Зворотний зв’язок».

Скористатися веб-ресурсом «Бізнес-простір Дніпра» можна за посиланням.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Google запустив українську версію сайту для захисту дітей в Інтернеті.

Теги:

Оцените этот материал: